radioodtwarzacze
Radio kompaktowe z bluetooth CR1165
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Odtwarzanie z USB: Nie
- Max. moc głośników (sumaryczna): 3
- Full specification
Status: Out of stock
64.01 zł / szt
78.73 zł gross
Radio kompaktowe z bluetooth CR1165
Kompaktowe radio z bluetooth to urządzenie chętnie wybierane przez osoby, dla których słuchanie wiadomości lub muzyki jest ważnym elementem każdego dnia. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi, radio można ustawić niemal wszędzie, również na wąskiej półce czy na parapecie, dzięki wbudowanemu podświetleniu nadaje się świetnie jako pomoc w słabiej oświetlonych blatach roboczych. Model CR 1165 to jednak nie tylko radio - posiada również funkcję głośnika bluetooth i ładowarki usb.
Technical Specifications
| Brand | Camry |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Odtwarzanie z USB | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 3 |
| Stacja dokująca | Nie |
| Złącza | Brak |
| System | Radio |
| Pasma | FM (UKF) |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Odtwarzane formaty audio | Brak |
| Wymiary | Opakowanie: 13.5 x 10.5 x 14 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Odczytywane formaty płyt CD | Brak |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| Tuner FM | Tak |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 300 kg |
|---|---|
| Dimensions | 95 x 120 x 130 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |