radioodtwarzacze
Radio kieszonkowe R-22BK
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Odtwarzanie z USB: Nie
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Full specification
Status: Out of stock
91.67 zł / szt
112.75 zł gross
MINIRADIO
- Stereo AM/FM.
- Kieszonkowe radio ze słuchawkami.
- Vintage Stylowy Design.
- Kompaktowy rozmiar z zaczepem do paska.
- Częstotliwość stereo AM/FM.
- Analogowy ETS (system łatwego dostrajania).
- Wysokiej jakości czułość na częstotliwości radiowe.
- Kontrola głośności.
- Jakość dźwięku Hyperbass.
- Gniazdo słuchawkowe (3,5 mm).
- Prąd stały 3 V = 2 x 1,5 V. Typ baterii: AAA-LR03.
- Zawiera słuchawki douszne Aiwa-Q Design i baterie.
| Weight | 139 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 x 105 x 155 cm |
Technical Specifications
| Brand | AIWA |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Odtwarzanie z USB | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| System | Radio |
| Pasma | FM (UKF) |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Wymiary | 9 x 4.5 x 1.7 cm |
| Waga | 35 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Tuner FM | Tak |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |