Radio kieszonkowe PR4BK/AM/FM
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Odtwarzanie z USB: Nie
- Max. moc głośników (sumaryczna): 0.3
- Full specification
Kieszonkowe radio AM/FM
Teraz ulubioną muzykę mogą Państwo zabrać ze sobą wszędzie. Kompaktowe wymiary ułatwią transport, a retro design stylizowany na złotą epokę radioodbiorników doda urządzeniom charakteru. W parze z duchem dawnych lat idzie nowoczesna technologia.
Najwyższej jakości komponenty i teleskopowa antena zapewniają doskonały sygnał, a dzięki wbudowanemu gniazdku mini-jack do radioodbiornika można w każdym momencie podłączyć słuchawki.
Urządzenia odbierają fale radiowe w paśmie FM/AM i są wyposażone w wygodne pokrętła, którymi dostosowuje się zakres częstotliwości fal radiowych oraz głośność. Czytelny panel frontowy, połączony z minimalistycznym projektem ułatwi obsługę radioodbiorników. Model PR4 wyposażony został we wzmacniacz o mocy wyjściowej 0,3W RMS, co w połączeniu z solidną, zamkniętą konstrukcją obudowy zapewnia wysoką i klarowną jakość dźwięku.
Kieszonkowe radioodbiorniki Blaupunkt doskonale sprawdzą się jako osobiste i dyskretne źródło dźwięku w każdych warunkach. To doskonały kompan w podróży dla osób, którzy nie lubią rozstawać się ze swoją ulubioną stacją radiową.
| Weight | 140 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 x 75 x 135 cm |
Technical Specifications
| Brand | Blaupunkt |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Odtwarzanie z USB | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 0.3 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Stacja dokująca | Nie |
| Pasma | AM |
| System | Radio |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Wymiary | 60 x 109 x 24 mm |
| Waga | 86 |
| Pozostałe parametry |
|
| Tuner FM | Tak |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |