radioodtwarzacze
Radio BAŻANT USB kolor ciemny
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Odtwarzane formaty audio: MP3
- Max. moc głośników (sumaryczna): 5
- Full specification
Status: Out of stock
92.34 zł / szt
113.58 zł gross
Stołowy odbiornik z zakresem fal UKF i odtwarzaczem MP3
- Funkcjonalny, prosty w obsłudze radioodbiornik stacjonarny w drewnianej obudowie, kolor dębu, przód kolor aluminium.
- Radio wyposażone w wejście USB i złącze kart SD / SDHC z odtwarzaniem plików MP3.
- Czytelna, podświetlana skala częstotliwości oraz wygodne pokrętła regulacyjne
- Radio zasilane sieciowo
| Weight | 1780 kg |
|---|---|
| Dimensions | 260 x 150 x 180 cm |
Technical Specifications
| Brand | Eltra |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Odtwarzane formaty audio | MP3 |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 5 |
| Stacja dokująca | Nie |
| Odtwarzanie z USB | Tak |
| System | Radio |
| Pasma | FM (UKF) |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Złącza | AUX |
| Wymiary | 230 x 160 x 130 mm |
| Waga | 1.6 |
| Pozostałe parametry | - System dźwięku: Mono, bass reflex |
| Akcesoria w zestawie | - Radio |
| Funkcje specjalne | Funkcje odtwarzania: wybór w przód, w tył, pauza, powtarzanie odtwarzania |
| Odczytywane formaty płyt CD | Brak |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| Tuner FM | Tak |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Drewno |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |