radioodtwarzacze
Radio Asia Biały
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Odtwarzanie z USB: Nie
- Max. moc głośników (sumaryczna): 0.6
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 14 in stock
45.67 zł / szt
56.17 zł gross
Odbiornik radiowy ASIA model 810
- Czytelna skala
- Wygodne strojenie
- Wygodna regulacja głośności
- Gniazdo słuchawkowe
- Antena teleskopowa obrotowa
- Zasilanie bateryjne i z zasilacza sieciowego 230V
- Wskaźnik zasilania
- Pasek do przenoszenia
| Weight | 300 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 165 x 100 cm |
Technical Specifications
| Brand | Eltra |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Odtwarzanie z USB | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 0.6 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Stacja dokująca | Nie |
| System | Radio |
| Pasma | FM (UKF) |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Wymiary | 155 x 85 x 38 mm |
| Waga | 300 |
| Pozostałe parametry | Radio/tuner |
| Funkcje specjalne | Regulacja głośności: obrotowa |
| Ważne | Brak zasilacza w zestawie |
| Odczytywane formaty płyt CD | Brak |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| Tuner FM | Tak |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |