radioodtwarzacze
Radio AD1119
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Odtwarzanie z USB: Nie
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Full specification
Status: Out of stock
59.34 zł / szt
72.99 zł gross
Radio AD1119
Niewielkie, przenośne radio, które doskonale sprawdza się zarówno w miejscu pracy, jak i w domu. Obrotowa, teleskopowa antena pozwala złapać zasięg tam gdzie inne radia zawodzą. Radio może być zasilane prądem zmiennym, lub 4 bateriami R14. Charakteryzuje się wysoką niezawodnością i odpornością na czynniki zewnętrzne. Radio odbiera audycje nadawane na falach ultrakrótkich i centymetrowych. Posiada wejście na słuchawki, dla osób, które wolą słuchaś indywidualnie. Zakup podlega również 2-letniej gwarancji.
| Weight | 800 kg |
|---|---|
| Dimensions | 115 x 160 x 245 cm |
Technical Specifications
| Brand | Adler |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Odtwarzanie z USB | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Stacja dokująca | Nie |
| System | Radio |
| Pasma | FM (UKF) |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Odtwarzane formaty audio | Brak |
| Wymiary | Wymiary opakowania: 24 x 15.5 x 11 cm |
| Waga | 0.45 |
| Pozostałe parametry | Zasilanie 4 x R14 lub 230V~50Hz |
| Funkcje specjalne | - Regulator dostrajania |
| Odczytywane formaty płyt CD | Brak |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| Tuner FM | Tak |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |