puzzle
Puzzle 654 elementy Krypt Srebrne
- Liczba elementów: 654
- Nr katalogowy:
12000071
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
40.27 zł / szt
49.53 zł gross
Puzzle 654 elementy Krypt Srebrne
Seria KRYPT to wyzwanie dla prawdziwych pasjonatów sztuki układania puzzli - ich niepowtarzalność polega na tym, że w tym wypadku nie opieramy się na samym motywie obrazka (ponieważ na układance nie ma wzoru), a raczej na kształcie puzzli, które są ułożone w spiralę. Do produktu dołączono wskazówki, które w razie potrzeby pomogą w układaniu.
Zawartość: układanka z motywem srebrnego koloru (liczba elementów: 654).
Ravensburger jest największym producentem puzzli na świecie, które wytwarza od ponad 130 lat.
- Puzzle marki Ravensburger posiadają antyrefleksyjną powłokę - są wykonane z opatentowanego, grubego kartonu z miękką podściółką (obrazek nadrukowany jest na papierze o strukturze włókna lnu, które ogranicza odbijanie światła, ułatwia układanie, a sam obrazek, niezależnie od wielkości puzzli, jest wyraźniejszy).
- Ponadto dzięki opatentowanej technologii SoftClick każdy pojedynczy element puzzli Ravensburger ma unikalny kształt i pasuje wyłącznie w jedno miejsce.
- Kształty puzzli są różnorodne dzięki ręcznie wykonanej sztancy.
- Puzzle Ravensburger są odporne na zginanie.
| Weight | 796 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 x 335 x 255 cm |
Technical Specifications
| Brand | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Liczba elementów | 654 |
| Nr katalogowy | 12000071 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Wymiary obrazka | 70 x 50 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 25,5 x 33,5 x 5,5 cm |
| Rodzaj | Standard |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Materiał | Tektura |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |