Puzzle 5000 elementów Pokemon
- Liczba elementów: 5000
- Nr katalogowy:
16845
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Puzzle 5000 elementów: Pokemon
Puzzle firmy Ravensburger, charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a SoftClick Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości.
Seria puzzli 5000 elementów Ravensburger przedstawia unikalne wzory, ciekawe do układania.
Zawartość i cechy zestawu:
- Układanka z ilustracją z motywem z filmu Pokemon
- Ilość elementów: 5000 elementów
- Wyraźne motywy na puzzlach dzięki zastosowaniu struktury naturalnego lnu
- Przeznaczone dla dzieci od lat 14
| Weight | 2598 kg |
|---|---|
| Dimensions | 75 x 300 x 430 cm |
Technical Specifications
| Brand | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Liczba elementów | 5000 |
| Nr katalogowy | 16845 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Wymiary obrazka | 153 x 101 cm |
| Marka | Pokemon |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 43,3 x 30,1 x 7,4 cm |
| Rodzaj | Standard |
| Wymagania wiekowe | 14 |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |