puzzle
Puzzle 3D Zegar Big Ben
- Liczba elementów: 44
- Nr katalogowy:
C094H
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
26.70 zł / szt
32.84 zł gross
PUZZLE 3D ZEGAR BIG BEN, to pasjonująca zabawa dla dzieci oraz kolekcjonerów architektury z różnych stron świata. W opakowaniu znajdują się 44 elementy puzzli, wykonanych ze specjalnego materiału przypominającego piankę. Puzzle są ponumerowane, ponacinane i umieszczone na arkuszach. Wystarczy bez użycia siły wycisnąć element z arkusza i zmontować go zgodnie z dołączoną instrukcją, bez użycia kleju ani specjalnych narzędzi. Wielkość budowli po złożeniu 11.7 x 11.7 x 52 cm.
Technical Specifications
| Brand | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 44 |
| Nr katalogowy | C094H |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 11.7 x 11.7 x 52 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 16,8 x 4,7 x 24 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia |
| Weight | 345 kg |
|---|---|
| Dimensions | 300 x 22 x 220 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |