puzzle
Puzzle 3D - Zamek piratów
- Liczba elementów: 183
- Nr katalogowy:
306-P833
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
47.00 zł / szt
57.81 zł gross
Puzzle 3D - Zamek piratów
Zamek piratów to najnowsza propozycja z dziecięcej serii puzzli 3D. Ze względu na dużą liczbę elementów będzie to świetna zabawa dla nieco starszych dzieci, które kochają piratów i ich niezwykłe morskie przygody.
Do montażu nie jest wymagany klej, nożyczki ani inne specjalne narzędzia, dlatego zabawa jest całkowicie bezpieczna. Wszystkie puzzle są ponumerowane i ponacinane, a sposób ich układania jest pokazany w instrukcji. Po złożeniu zamku ma on rozmiar 28 x 45,5 x 33 cm.
Technical Specifications
| Brand | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 183 |
| Nr katalogowy | 306-P833 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 28 x 45,5 x 33 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 33 x 4,7 x 22,7 cm |
| Wymagania wiekowe | 7 |
| Oznaczenia |
| Weight | 621 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 x 225 x 330 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |