puzzle
Puzzle 3D Wieża Eiffel'a
- Liczba elementów: 39
- Nr katalogowy:
C044H
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
26.70 zł / szt
32.84 zł gross
PUZZLE 3D WIEŻA EIFFEL'A, to pasjonująca zabawa dla dzieci oraz kolekcjonerów architektury z różnych stron świata. W opakowaniu znajduje się 39 elementów puzzli, wykonanych ze specjalnego materiału przypominającego piankę. Puzzle są ponumerowane, ponacinane i umieszczone na arkuszach. Wystarczy bez użycia siły wycisnąć element z arkusza i zmontować go zgodnie z dołączoną instrukcją, bez użycia kleju ani specjalnych narzędzi. Wielkość budowli po złożeniu 20.5 x 23 x 47 cm.
| Weight | 300 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 x 215 x 300 cm |
Technical Specifications
| Brand | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 39 |
| Nr katalogowy | C044H |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 20.5 x 23 x 47 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 16,8 x 4,7 x 24 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |