puzzle
Puzzle 3D LED Katedra Św. Bazylego
- Liczba elementów: 224
- Nr katalogowy:
306-20519
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 2 in stock
93.00 zł / szt
114.39 zł gross
Puzzle 3D Katedry Świętego Bazyla w wersji zawierającej oświetlenie LED. W opakowaniu znajdują się 224 puzzle, wykonane ze specjalnego materiału przypominającego piankę. Puzzle są ponumerowane, ponacinane i umieszczone na arkuszach. Wystarczy bez użycia siły wycisnąć element z arkusza i zmontować go zgodnie z dołączoną instrukcją, bez użycia kleju ani specjalnych narzędzi. Wielkość budowli po złożeniu to 29 x 25 x 37 cm.
Technical Specifications
| Brand | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 224 |
| Nr katalogowy | 306-20519 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | Wymiary modelu: 29 x 25 x 37 cm |
| Wymagania wiekowe | 10 |
| Oznaczenia |
| Weight | 799 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 x 230 x 332 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |