puzzle
Puzzle 3D LED Dubaj
- Liczba elementów: 182
- Nr katalogowy:
306-20523
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
63.50 zł / szt
78.11 zł gross
Puzzle 3D ukazujące panoramę Dubaju.
W opakowaniu znajdują się 182 puzzle, wykonanych ze specjalnego materiału przypominającego piankę. Puzzle są ponumerowane, ponacinane i umieszczone na arkuszach. Wystarczy bez użycia siły wycisnąć element z arkusza i zmontować go zgodnie z dołączoną instrukcją, bez użycia kleju ani specjalnych narzędzi. Wielkość budowli po złożeniu to 53,2 x 15,3 x 48 cm.
| Weight | 606 kg |
|---|---|
| Dimensions | 63 x 220 x 300 cm |
Technical Specifications
| Brand | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 182 |
| Nr katalogowy | 306-20523 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | Wymiary modelu: 53,2 x 15,3 x 48 cm |
| Wymagania wiekowe | 10 |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |