puzzle
Puzzle 3D Katedra Notre Dame
- Liczba elementów: 53
- Nr katalogowy:
306-20042
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
21.00 zł / szt
25.83 zł gross
Puzzle 3D Katedra Notre Dame
PUZZLE 3D KATEDRA NOTRE DAME, to pasjonująca zabawa dla dzieci oraz kolekcjonerów architektury z różnych stron świata. W opakowaniu znajduje się 53 EL. puzzli, wykonanych ze specjalnego materiału przypominającego piankę. Puzzle są ponumerowane, ponacinane i umieszczone na arkuszach. Wystarczy bez użycia siły wycisnąć element z arkusza i zmontować go zgodnie z dołączoną instrukcją, bez użycia kleju ani specjalnych narzędzi. Wielkość budowli po złożeniu 27.2 x 14.2 x 18 cm. Zalecany wiek dziecka 3+.
Technical Specifications
| Brand | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 53 |
| Nr katalogowy | 306-20042 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 27.2 x 14.2 x 18 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 16.8 x 4.7 x 24 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia |
| Weight | 305 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 x 170 x 240 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |