puzzle
Puzzle 3D Globus Konstelacje
- Liczba elementów: 180
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
11544
- Full specification
Status: Out of stock
124.64 zł / szt
153.31 zł gross
Puzzle 3D Globus Konstelacje
Puzzle Ravensburger charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Idealne kształty i obrazy dla każdego wieku. Puzzle Ravensburger uczą dzieci cennych umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę.
| Weight | 730 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 265 x 265 cm |
Technical Specifications
| Brand | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Liczba elementów | 180 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 11544 |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 20,3 x 20 x 24 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 27 x 27 x 8 cm |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |