puzzle
Puzzle 3D City Line Paris
- Liczba elementów: 114
- Nr katalogowy:
306-20254
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
43.00 zł / szt
52.89 zł gross
Puzzle 3D - City Line Paris
Puzzle 3D City Line Paris to pasjonująca zabawa dla dzieci i dla dorosłych. W opakowaniu znajduje się 114 elementów puzzli, wykonanych ze specjalnego materiału przypominającego piankę. Puzzle są ponumerowane, ponacinane i umieszczone na arkuszach. Wystarczy bez użycia siły wycisnąć element z arkusza i zmontować go zgodnie z dołączoną instrukcją, bez użycia kleju ani specjalnych narzędzi.
Technical Specifications
| Brand | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 114 |
| Nr katalogowy | 306-20254 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 25.4 x 38.1 x 32.7 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 29.8 x 21.8 x 6 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Oznaczenia |
| Weight | 557 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 220 x 300 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |