puzzle
Puzzle 3D - Bukiet kwiatów
- Liczba elementów: 363
- Nr katalogowy:
306-P867H
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
36.00 zł / szt
44.28 zł gross
Puzzle 3D - Bukiet kwiatów
Piękne kwiaty z nowej kolekcji trójwymiarowych puzzli 3D Cubic Fun! Opakowanie pozwala na zbudowanie wyjątkowego i kolorowego bukietu składającego się z różnych kwiatów. Do składania nie są potrzebne dodatkowe elementy takie jak klej czy nożyczki wszystkie elementy są wstępnie ponacinane na arkuszach.
Technical Specifications
| Brand | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 363 |
| Nr katalogowy | 306-P867H |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 29,8 x 4,5 x 21,8 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Pianka |
| Oznaczenia |
| Weight | 570 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 x 220 x 300 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |