puzzle
Puzzle 3D Big Ben (wersja nocna)
- Liczba elementów: 32
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
306-L537H
- Full specification
Status: Out of stock
54.00 zł / szt
66.42 zł gross
Puzzle 3D Big Ben (wersja nocna)
Układanie puzzli Cubic Fun to pasjonująca zabawa dla dzieci oraz kolekcjonerów architektury z różnych stron świata. W opakowaniu zestawu Big Ben LED znajdują się 32 puzzle, wykonane ze specjalnego materiału przypominającego piankę. Puzzle są ponumerowane, ponacinane i umieszczone na arkuszach. Wystarczy bez użycia siły wycisnąć element z arkusza i zmontować go zgodnie z dołączoną instrukcją, bez użycia kleju ani specjalnych narzędzi. Gotową budowlę stawia się na podstawce, w której znajdują się diody LED. Tak podświetlona budowla z puzzli 3D, przy zgaszonym świetle prezentuje się fenomenalnie.
Technical Specifications
| Brand | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 32 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 306-L537H |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 23,2 x 25 x 42 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 33 x 6 x 22,7 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Karton |
| Oznaczenia |
| Weight | 600 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 225 x 330 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |