puzzle
Puzzle 3000 elementów Wodospady
- Liczba elementów: 3000
- Nr katalogowy:
17116
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
87.10 zł / szt
107.13 zł gross
Puzzle 3000 elementów Wodospady
Puzzle Ravensburger charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger uczą dzieci cennych umiejętności jak logiczne myślenie, cierpliwość oraz spostrzegawczość, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę.
| Weight | 1745 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 420 x 300 cm |
Technical Specifications
| Brand | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Liczba elementów | 3000 |
| Nr katalogowy | 17116 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Wymiary obrazka | 121 x 80 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 43 x 30 x 6 cm |
| Rodzaj | Standard |
| Wymagania wiekowe | 14 |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |