puzzle
Puzzle 200 elementów XXL Super Mario
- Liczba elementów: 200
- Nr katalogowy:
12993
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
29.91 zł / szt
36.79 zł gross
Puzzle 200 elementów XXL - Super Mario
- Ravensburger jest największym producentem puzzli na świecie, które wytwarza od ponad 120 lat.
- Puzzle marki Ravensburger posiadają antyrefleksyjną powłokę - są wykonane z opatentowanego, grubego kartonu z miękką podściółką (obrazek nadrukowany jest na papierze o strukturze włókna lnu, które ogranicza odbijanie światła, ułatwia układanie, a sam obrazek, niezależnie od wielkości puzzli, jest wyraźniejszy).
- Ponadto dzięki opatentowanej technologii SoftClick każdy pojedynczy element puzzli Ravensburger ma unikalny kształt i pasuje wyłącznie w jedno miejsce.
- Kształty puzzli są różnorodne dzięki ręcznie wykonanej sztancy.
- Puzzle Ravensburger są odporne na zginanie.
Technical Specifications
| Brand | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Liczba elementów | 200 |
| Nr katalogowy | 12993 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Wymiary obrazka | 49 x 36 cm |
| Rodzaj | Dla dzieci |
| Marka | Super Mario |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 33,5 x 23,1 x 3,7 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Oznaczenia |
| Weight | 402 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 x 260 x 200 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |