puzzle
Puzzle 200 elementów Piernkowe słodziaki
- Liczba elementów: 200
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
60864
- Full specification
Status: Out of stock
10.00 zł / szt
12.30 zł gross
Puzzle 200 elementów Piernikowe słodziaki
Puzzle Tactic są starannie zaprojektowane zarówno dla entuzjastów i miłośników puzzli, jak i dla nowych początkujących. Oferujemy tylko najlepszą jakość zarówno zdjęć, jak i materiałów.
Witamy w ekscytującym świecie puzzli Tactic!
Kolekcja specjalna Puzzle Lovers na Boże Narodzenie z pięknymi świątecznymi motywami, wprowadzającymi swoją scenerią niezwykły klimat.
Technical Specifications
| Brand | Tactic |
|---|---|
| Liczba elementów | 200 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 60864 |
| Wymiary obrazka | 43 x 29 cm |
| Rodzaj | Dla dzieci, Standard |
| Wymagania wiekowe | 7 |
| Materiał | Tektura |
| Oznaczenia |
| Weight | 390 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 250 x 250 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |