puzzle
Puzzle 1500 elementów Minecraft World
- Liczba elementów: 1500
- Nr katalogowy:
12000433
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
51.58 zł / szt
63.44 zł gross
Puzzle 1500 elementów Ravensburger z motywem: Minecraft World
- Po ułożeniu puzzle mają wymiary 80 x 60 cm.
- Są przeznaczone dla osób powyżej 14. roku życia.
Ravensburger jest największym producentem puzzli na świecie, które wytwarza od ponad 130 lat.
- Puzzle marki Ravensburger posiadają antyrefleksyjną powłokę - są wykonane z opatentowanego, grubego kartonu z miękką podściółką (obrazek nadrukowany jest na papierze o strukturze włókna lnu, które ogranicza odbijanie światła, ułatwia układanie, a sam obrazek, niezależnie od wielkości puzzli, jest wyraźniejszy).
- Ponadto dzięki opatentowanej technologii SoftClick każdy pojedynczy element puzzli Ravensburger ma unikalny kształt i pasuje wyłącznie w jedno miejsce.
- Kształty puzzli są różnorodne dzięki ręcznie wykonanej sztancy.
- Puzzle Ravensburger są odporne na zginanie.
| Weight | 950 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 x 335 x 255 cm |
Technical Specifications
| Brand | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Liczba elementów | 1500 |
| Nr katalogowy | 12000433 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Wymiary obrazka | 80 x 60 cm |
| Marka | Minecraft |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 25,5 x 33,5 x 5,5 cm |
| Rodzaj | Standard |
| Wymagania wiekowe | 14 |
| Materiał | Tektura |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |