puzzle
Puzzle 105 elementów 3D Stadion PGE Narodowy
- Liczba elementów: 105
- Nr katalogowy:
306-20249
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 24 in stock
48.00 zł / szt
59.04 zł gross
Puzzle 105 elementów 3D Stadion PGE Narodowy
Puzzle 3D Stadion PGE Narodowy to pasjonująca zabawa dla dzieci oraz kolekcjonerów architektury z różnych stron świata.
W opakowaniu znajduje się 105 elementów puzzli, wykonanych ze specjalnego materiału przypominającego piankę.
Puzzle są ponumerowane, ponacinane i umieszczone na arkuszach. Wystarczy bez użycia siły wycisnąć element z arkusza i zmontować go zgodnie z dołączoną instrukcją, bez użycia kleju ani specjalnych narzędzi.
Technical Specifications
| Brand | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 105 |
| Nr katalogowy | 306-20249 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 31 x 27 x 12,5 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 33 x 3,6 x 22,7 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Oznaczenia |
| Weight | 621 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 230 x 330 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |