puzzle
Puzzle 100 elementów Pokemon
- Liczba elementów: 100
- Nr katalogowy:
12001075
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
29.91 zł / szt
36.79 zł gross
Puzzle XXL 100 elementów Pokemon
- Układanka z motywem Pokemonów (100 elementów).
- Produkt przeznaczony dla dzieci od 6. roku życia.
Ravensburger jest największym producentem puzzli na świecie, które wytwarza od ponad 130 lat.
- Puzzle marki Ravensburger posiadają antyrefleksyjną powłokę - są wykonane z opatentowanego, grubego kartonu z miękką podściółką (obrazek nadrukowany jest na papierze o strukturze włókna lnu, które ogranicza odbijanie światła, ułatwia układanie, a sam obrazek, niezależnie od wielkości puzzli, jest wyraźniejszy).
- Ponadto dzięki opatentowanej technologii SoftClick każdy pojedynczy element puzzli Ravensburger ma unikalny kształt i pasuje wyłącznie w jedno miejsce.
- Kształty puzzli są różnorodne dzięki ręcznie wykonanej sztancy.
- Puzzle Ravensburger są odporne na zginanie.
Technical Specifications
| Brand | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Liczba elementów | 100 |
| Nr katalogowy | 12001075 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Wymiary obrazka | 49 x 36 cm |
| Rodzaj | Dla dzieci |
| Marka | Pokemon |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 23,1 x 33,5 x 3,7 cm |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Materiał | Tektura |
| Oznaczenia |
| Weight | 496 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 x 335 x 230 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |