punkty dostępowe
Punkt dostępu DAP-2682 AC1750
- Porty we/wy: 1 x 10/100 Mbit/s
- Pasmo: 2,4 GHz
- Bezpieczeństwo:
- Obsługuje WPA2 - bezpieczeństwo WiFi dla lepszej ochrony
- Wyeliminuj wspólne hasła dzięki unikalnym poświadczeniom dla każdego pracownika
- Konfigurowalny portal przechwytujący
- Oddzielny dostęp dla gości i pracowników
- Full specification
Status: Out of stock
827.19 zł / szt
1 017.44 zł gross
Punkt dostępu D-Link Nuclias Connect DAP-2682
Punkt dostępu do montażu na ścianie / suficie odpowiedni do wdrożeń w małych i średnich firmach (SMB).
- Łatwe zarządzanie dzięki darmowemu rozwiązaniu opartemu na oprogramowaniu do scentralizowanego zarządzania D-Link, Nuclias Connect
- Prędkości transferu do 300 Mb / sw paśmie 2,4 GHz pozwalają na szybsze pobieranie i natychmiastową komunikację
- Obsługuje technologię Power over Ethernet (802.3af), co zapewnia prostszą instalację i mniej plątaniny kabli
- Prosta konstrukcja o czystych liniach, idealna dla subtelnej widoczności podczas montażu na ścianie (w zestawie elementy montażowe)
- Obsługuje do 8 sieci VLAN w celu ulepszonego zarządzania siecią i wielu konfiguracji SSID
- Obsługuje WPA2 - bezpieczeństwo WiFi dla lepszej ochrony
- Port LAN 10/100 Fast Ethernet do połączeń typu backhaul do sieci przewodowej
- Obsługuje wiele trybów AP, aby zapewnić optymalizację wydajności w oparciu o potrzeby Twojej sieci
- Filtrowanie adresów MAC i partycjonowanie sieci WLAN zapewniają najwyższą kontrolę nad dostępem do sieci
- Działa jako samodzielny punkt dostępowy lub jako część scentralizowanego, skalowalnego wdrożenia na wielu urządzeniach
| Weight | 923 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 270 x 270 cm |
Technical Specifications
| Brand | D-Link |
|---|---|
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Bezpieczeństwo |
|
| Standardy | 802.3at |
| Wymiary | 129 x 129 x 29 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Oprogramowanie | D-Link Nuclias Connect to scentralizowane rozwiązanie do zarządzania i analizy, które zapewnia wygodę, kontrolę, możliwość dostosowywania i opłacalne skalowanie do sieci małych i średnich firm. Umożliwia monitorowanie sieci, zarządzanie i konfigurację |
| Zasilanie | PoE |
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |