punkty dostępowe
Punkt dostępowy 2.4/5 GHz 2GbE RBcAPGi-5acD2nD
- Pasmo: 2,4 GHz
- Zysk anteny: 2.5
- Standardy: 802.11n
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 8 in stock
230.76 zł / szt
283.83 zł gross
cAP ac to bardzo wydajny bezprzewodowy punkt dostępowy, który pięknie wygląda zarówno na ścianach, jak i na sufitach.
Technical Specifications
| Brand | Mikrotik |
|---|---|
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Zysk anteny | 2.5 |
| Standardy | 802.11n |
| Porty we/wy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Wymiary |
|
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 420 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 260 x 180 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |