Pulsoksymetr ORO-Pulse Czarny
- Rodzaj: napalcowy
- Ilość trybów wyświetlania: 1
- Zakres pomiaru tętna: 30 - 250
- Full specification
Wysokiej jakości, przenośny pulsoksymetr OROMED model ORO-Pulse Black służy do odczytywania pomiarów PR (tętno) i SP02 (nasycenie krwi tlenem - saturacja), PI (Indeks perfuzji obwodowej).
Posiada nieinwazyjny czujnik zakładany na palec. Pomiar nasycenia krwi tlenem następuje poprzez skierowanie światła podczerwieni przez naczynia krwionośne znajdujące się w palcu.
Pulsoksymetr jest niezbędnym urządzeniem w przypadku:
- Dla osób na tlenoterapii domowej
- Chorym na astmę i przewlekłą obturacyjną chorobę płuc
- Dla chorych z niewydolnością krążenia
- U osób z dusznościami na innym tle
Niezastąpiony na dyżurach w Szpitalnych Oddziałach Ratunkowych i Izbie Przyjęć. Ważny element wyposażenia zespołów pogotowia ratunkowego i transportów medycznych. Konieczny w pracy na każdym oddziale, a zwłaszcza pulmonologii, chorób wewnętrznych, kardiologii, i geriatrii. Przydatny w domach opieki, hospicjach, domach seniora.
| Weight | 90 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 x 40 x 65 cm |
Technical Specifications
| Brand | ORO-MED |
|---|---|
| Rodzaj | napalcowy |
| Ilość trybów wyświetlania | 1 |
| Zakres pomiaru tętna | 30 - 250 |
| Zakres pomiaru saturacji | 0 - 100% |
| Funkcje (pulsoksymetry) | Wskaźnik niskiego poziomu baterii |
| Wymiary | 60 x 35 x 35mm |
| Waga | 52 |
| Pozostałe parametry | Właściwości:
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry wyświetlacza | Wskazania wyświetlacza:
|
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 480 x 234 |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |