przetwornice
Przetwornica 24V/230V 1000W/2000W Mod sinus
- Zabezpieczenia / filtry: Przeciwprzepięciowe
- Napięcie wejściowe (maks.): 24
- Napięcie wyjściowe (maks.): 230
- Full specification
Status: Out of stock
207.71 zł / szt
255.48 zł gross
Przetwornica samochodowa Green Cell to urządzenie, które zmienia napięcia akumulatora 24V DC na 230V, dzięki czemu możemy korzystać w trasie z każdego urządzenia domowego. Model ten przeznaczony jest do instalacji o napięciu . Urządzenie zapewnia czysty prąd sinusoidalny, który pozwala na użycie wszystkich typów urządzeń.
- Przenośne gniazdko - przetwornica samochodowa to urządzenie, które pozwala na korzystanie z urządzeń elektrycznych gdziekolwiek się znajdziesz, nawet z dala od źródła prądu
- Uniwersalność - przetwornica Green Cell posiada nie tylko gniazda sieciowe, do których można podpiąć urządzenia elektryczne, ale także port USB do ładowania mniejszych gadżetów takich jak smartfon czy tablet
- Pełne bezpieczeństwo - nie obawiaj się o przepięcia, z urządzeniem Green Cell Twój sprzęt jest zawsze bezpieczny. Przetwornica posiada szereg zabezpieczeń i certyfikatów, tak aby pracowała bez zakłóceń
- Modyfikowana sinusoida - wiąże się z prostszą konstrukcją przetwornicy, co zapewnia mniejszą awaryjność. Przetwornica z modyfikowana sinusoidą pozwala na stabilne działanie urządzeń takich jak zasilacze, komputery, lampy LED
Technical Specifications
| Brand | Green Cell |
|---|---|
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Napięcie wejściowe (maks.) | 24 |
| Napięcie wyjściowe (maks.) | 230 |
| Moc ciągła | 1000 |
| Moc chwilowa | 2000 |
| Wymiary | 26.4 x 13.5 x 7.6 cm |
| Waga | 1.716 |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 1965 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 x 350 x 180 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |