przełączniki zarządzalne
Przełącznik USW-Pro-Max-16
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura: -5 do 40° C
- Wilgotność: 10 do 90%, bez kondensacji
- Liczba portów PoE+: Brak
- Liczba portów QSFP+: Brak
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 2 in stock
960.40 zł / szt
1 181.29 zł gross
USW-Pro-Max-16 to 16-portowy przełącznik warstwy 3 Etherlighting z obsługą 2,5 GbE, oferujący wszechstronne opcje montażu. Każdy port jest wyposażony w podświetlanie Etherlighting, co ułatwia identyfikację lokalizacji portu, prędkości/łącza oraz natywnej sieci VLAN. Przełącznik posiada cztery porty RJ45 2,5 GbE, dwanaście portów GbE RJ45 oraz dwa porty 10G SFP+. Możliwość montażu na biurku, ścianie lub w szafie rack(wymaga dodatkowych akcesoriów do montażu w szafie) sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem do różnych środowisk. Dodatkowo, cichy, bezwentylatorowy system chłodzenia zapewnia niezawodną i dyskretną pracę urządzenia.
| Weight | 3000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 250 x 110 x 510 cm |
Technical Specifications
| Brand | UBIQUITI |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Prędkość przekazywania | 62.496 |
| Liczba portów SFP+ | 2 |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | 4 |
| Liczba portów 25Gb | Brak |
| Pobór mocy | 25 |
| Wymiary | 325.1 x 160 x 43.7 mm |
| Waga | 1.95 |
| Certyfikaty | CE, FCC, IC |
| Zasilanie |
|
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Przepustowość | 42 |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 12 |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | 2 |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |