Przełącznik Switch GS308EPP 8xGE PoE+
- Tryb przekazywania: Store-and-forward
- Liczba portów PoE+: Brak
- Liczba portów SFP+: Brak
- Full specification
8-portowy przełącznik PoE+ Plus Gigabit Ethernet (123 W)
Łatwe w zarządzaniu, podstawowe funkcje sieciowe za przystępną cenę dla małych i średnich firm. GS308EPP oferuje całkowity budżet 123 W na zasilanie urządzeń PoE, takich jak telefony VoIP, kamery IP, bezprzewodowe punkty dostępu itp.
Gigabit Ethernet
Każdy z 8 portów zapewnia do 1000 Mb/s dedykowanej, nieblokującej przepustowości.
Obsługa PoE+
8 porty PoE+ zapewniają łączną moc 123 W, dzięki czemu można zasilać i podłączać urządzenia za pomocą jednego przewodu.
Zaawansowane sterowanie PoE
Zarządzanie priorytetami PoE, limitem zasilania PoE na port i innymi funkcjami w celu prostej kontroli nad wszystkimi urządzeniami zasilanymi przez PoE.
Przełączanie bez blokowania
Sieć szkieletowa o szybkości łącza 10 Gb/s (10/100/1000 Mb/s) zapewnia łączność z urządzeniami bez ograniczeń.
Konstrukcja bez wentylatora
Cicha praca sprawia, że ten przełącznik jest idealny do środowisk wrażliwych na hałas.
Wszechstronne opcje montażu
Zainstaluj przełącznik na pulpicie lub zamontuj go na ścianie lub szafie typu Rack za pomocą dostarczonych w opakowaniu elementów montażowych.
| Weight | 1515 kg |
|---|---|
| Dimensions | 85 x 165 x 260 cm |
Technical Specifications
| Brand | Netgear |
|---|---|
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9.216 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Wymiary | 158 x 101 x 27 mm |
| Waga | 0.49 |
| Pozostałe parametry |
|
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 4000 |
| Bufor pamięci | 192 |
| Przepustowość | 16 |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 8 |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 8 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Warstwa przełączania | L3 |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |