przełączniki zarządzalne
Przełącznik Switch 16xGbE 8xPoE USW-Lite-16-POE
- Liczba portów PoE+: Brak
- Liczba portów SFP+: Brak
- Liczba portów QSFP+: Brak
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 8 in stock
701.53 zł / szt
862.88 zł gross
Ubiquiti Switch 16xGbE 8xPoE USW-Lite-16-POE
Switch Lite 16 PoE (USW Lite 16 PoE) to w pełni zarządzany przełącznik z (16) portami GbE RJ45, w tym (8) portami 802.3at PoE+ oraz całkowitym zasilaniem PoE 45 W dla punktów dostępowych UniFi i innych urządzeń PoE. USW Lite 16 PoE oferuje również szeroki zestaw protokołów przełączania warstwy L2 i może być monitorowany lub konfigurowany z dowolnego miejsca za pomocą wydajnej, intuicyjnej aplikacji internetowej UniFi Network i aplikacji mobilnej.
| Weight | 1453 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 x 245 x 300 cm |
Technical Specifications
| Brand | UBIQUITI |
|---|---|
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Pobór mocy | 15 |
| Wymiary | 191.7 x 185 x 43.7 mm |
| Waga | 1.2 |
| Zasilanie |
|
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 16 |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 8 |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |