przełączniki SMART
Przełącznik Smart DGS-1100-08V2 8xGE
- Tryb przekazywania: Store-and-forward
- Bufor pakietów: 1.5
- Liczba portów PoE+: Brak
- Full specification
Status: Out of stock
144.48 zł / szt
177.71 zł gross
| Weight | 710 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 220 x 145 cm |
Technical Specifications
| Brand | D-Link |
|---|---|
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Bufor pakietów | 1.5 |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9 |
| Prędkość przekazywania | 11.9 |
| Wymiary | 145 x 82 x 28 mm |
| Waga | 0.34 |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 4000 |
| Przepustowość | 16 |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 1456992 |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | SMART |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 8 |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |