Przełącznik SG2218P 18xGE (16xPoE+)
- Wymagania środowiskowe:
- Dopuszczalna temperatura pracy: 0~50C
- Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40~70C
- Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, bez kondensacji
- Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, bez kondensacji
- Tryb przekazywania: Store-and-forward
- Pozostałe funkcje:
- Automatyczne wykrywanie urządzeń
- Konfiguracja Batch
- Aktualizacja oprogramowania Batch
- Inteligentne monitorowanie sieci
- Ostrzeżenia o nietypowych zdarzeniach
- Ujednolicona konfiguracja
- Harmonogra
- Full specification
TL-SG2218P Przełącznik Smart JetStream, 18 portów gigabitowych, w tym 16 portów PoE+
- Zasilanie PoE o łącznej mocy 150W: 16 portów PoE+ zgodnych ze standardami 802.3af/at, zapewniają łącznie 150W mocy zasilania PoE.
- Gigabitowe porty: 16 gigabitowych portów PoE+ i 2 gigabitowe sloty SFP zapewniają połączenia o wysokiej prędkości.
- Działanie zintegrowane z platformą Omada SDN: Bezobsługowa konfiguracja ZTP, Centralne zarządzanie w chmurze i Inteligentne monitorowanie.
- Centralne zarządzanie: Dostęp z poziomu chmury i aplikacja Omada to wygoda zarządzania.
- Routing statyczny: Sterowanie ruchem wewnętrznym w celu efektywniejszego wykorzystania zasobów sieciowych.
- Niezawodne zabezpieczenia: Wiązanie adresów IP, MAC i portów, ACL, Port Security, ochrona przed atakami DoS, Storm Control, DHCP Snooping, 802.1X, uwierzytelnianie poprzez serwer Radius i wiele więcej.
- Optymalizacja transmisji Głosu i Wideo: L2/L3/L4 QoS i IGMP snooping.
- IPv6: Obsługa IPv6 z podwójnym stosem IPv4/IPv6, MLD snooping i IPv6 neighbor discovery.
Zrealizuj więcej możliwości razem z Omada
Przełącznik Smart JetStream, 18 portów gigabitowych, w tym 16 portów PoE+.
Sterowanie programowe infrastrukturą sieciową (SDN) z dostępem z chmury
Platforma do programowego sterowania infrastrukturą sieciową (SDN) Omada integruje działanie urządzeń sieciowych, w tym punktów dostępowych, przełączników i bram sieciowych, zapewniając kompleksowe zarządzanie centralne z chmury. Omada umożliwia stworzenie wysoce skalowalnej sieci - w pełni kontrolowanej za pomocą jednego interfejsu. Przekłada się to na płynne połączenia przewodowe i bezprzewodowe, które są niezbędne w hotelarstwie, edukacji, sprzedaży detalicznej, biurach i w wielu innych branżach oraz miejscach.
| Weight | 2899 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 530 x 250 cm |
Technical Specifications
| Brand | TP-LINK |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Pozostałe funkcje |
|
| Bezpieczeństwo |
|
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Prędkość przekazywania | 26.78 |
| VLAN |
|
| QoS |
|
| Funkcje L2 |
|
| Liczba portów PoE+ | 16 |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Pobór mocy | 181.4 |
| Wymiary | 440 x 180 x 44 mm |
| Certyfikaty |
|
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8000 |
| Przepustowość | 36 |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
Funkcje panelu zarządzania:
|
| Liczba grup VLAN | 4000 |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Tak |
| Klasa przełącznika | SMART |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 18 |
| Liczba portów SFP | 2 |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |