przełączniki niezarządzalne
Przełącznik SG1008MP 8x1GB PoE+
- Tryb przekazywania: Store-and-forward
- Pozostałe funkcje:
- Zgodność z urządzeniami zasilanymi PoE (PD) działającymi w standardzie IEEE 802.3af/at
- Priorytetowanie portów
- Automatyczne zapamiętywanie i wygaszanie adresów Mac
- Kontrola przepływu EEE802.3x dla trybu pełnego dupleksu i
- Liczba portów SFP+: Brak
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 3 in stock
339.33 zł / szt
417.38 zł gross
Gigabitowy przełącznik typu desktop/do montażu w szafie rack, 8 portów PoE+
- 8 portów RJ45 10/100/1000Mb/s
- 8 portów PoE+, transfer danych i zasilanie urządzenia przy wykorzystaniu jednego kabla
- Zgodność ze standardem IEEE 802.3af/at
- Innowacyjna technologia oszędzania energii pozwala zredukować pobór mocy aż o 75%*
- Obsługa standardu PoE+ z całkowitym budżetem mocy wynoszącym 126W i do 30W na porcie
- Instalacja plug and play - nie wymaga konfiguracji
TL-SG1008MP to gigabitowy przełącznik typu desktop/do montażu w szafie rack z ośmioma portami PoE+. Urządzenie zapewnia prosty sposób rozbudowy sieci przewodowej poprzez przesył zasilania i danych za pomocą przewodu Ethernet. Dysponując 126W całkowitego budżetu mocy, w tym do 30W na każdym porcie, TL-SG1008MP może zasilać urządzenia wymagające dużego poboru mocy, takie jak punkty dostępowe, kamery IP lub telefony IP. Co więcej, dzięki innowacyjnej technologii, urządzenie może zaoszczędzić do 75% energii, co sprawia że jest ekologicznym rozwiązaniem zarówno w domowej jak i biurowej sieci.
Technical Specifications
| Brand | TP-LINK |
|---|---|
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Pozostałe funkcje |
|
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Wymiary | 294 x 180 x 44 mm |
| Zasilanie | 100-240VAC, 50/60Hz |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 4000 |
| Bufor pamięci | 1.5 |
| Przepustowość | 16 |
| Wentylator | Tak |
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 8 |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 8 |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia |
| Weight | 2300 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 400 x 250 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |