przełączniki niezarządzalne
Przełącznik SG1008D 8x1GbE Desktop
- Tryb przekazywania: Store-and-forward
- Pozostałe funkcje:
- Technologia Green Ethernet, oszczędność energii do 80%
- Kontrola przepływu danych (Flow control - 802.3X), Back Pressure
- Liczba portów PoE+: Brak
- Full specification
Status: Out of stock
70.38 zł / szt
86.57 zł gross
8 portowy gigabitowy przełącznik TP-LINK TL-SG1008D umożliwia łatwe zwiększenie przepustowości sieci Ethernet do połączeń gigabitowych. Dzięki niemu możesz zwiekszyć prędkość połączeń do serwerów i innych ważnych połączeń w sieci. Przełącznik TL-SG1008D jest urządzeniem energooszczędnym. Dzięki innowacyjnej technologii urządzenie może zaoszczędzić do 80% energii, co sprawia że jest ekologicznym rozwiązaniem zarówno w domowej jak i biurowej sieci.
| Weight | 472 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 270 x 190 cm |
Technical Specifications
| Brand | TP-LINK |
|---|---|
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Pozostałe funkcje |
|
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 15 |
| Pobór mocy | 4.63 |
| Wymiary | 180 x 90 x 25,5 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8000 |
| Bufor pamięci | 2 |
| Przepustowość | 16 |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 8 |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |