Przełącznik MS108UP Switch 8x2.5GE PoE++
- Bufor pakietów: 1.5
- Liczba portów SFP+: Brak
- Liczba portów QSFP+: Brak
- Full specification
8-portowy przełącznik Multi-Gigabit (2,5G) Ultra60 PoE++ Ethernet Plus
Zapewnia 8 portów 1G/2.5G z 4 portami PoE+ i 4 portami Ultra60 PoE++, co czyni go idealnym przełącznikiem dla połączeń WiFi 6 AP, nadzoru IP i innych.
Urządzenia Multi-Gigabit Ethernet
Każdy z 8 portów zapewnia do 2,5 Gb/s dedykowanej, nieblokującej przepustowości.
Obsługa PoE
4 porty Ultra60 PoE++ i 4 porty PoE+ zapewnia łączną moc 230 w, dzięki czemu można zasilać i podłączać urządzenia za pomocą jednego przewodu.
Automatyczna regulacja PoE
Automatycznie równoważy moc PoE w oparciu o potrzeby urządzenia niezależnie od wykrytej klasy PoE
Przełączanie bez blokowania
Sieć szkieletowa o szybkości łącza 10 Gb/s (10/100/1000 Mb/s) zapewnia łączność z urządzeniami bez ograniczeń.
Konstrukcja bez wentylatora
Cicha praca sprawia, że ten przełącznik jest idealny do środowisk wrażliwych na hałas.
Wszechstronne opcje montażu
Zainstaluj przełącznik na pulpicie lub zamontuj go na na ścianie za pomocą elementów montażowych dostarczonych w opakowaniu
| Weight | 2580 kg |
|---|---|
| Dimensions | 95 x 280 x 220 cm |
Technical Specifications
| Brand | Netgear |
|---|---|
| Bufor pakietów | 1.5 |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| VLAN | Liczba obsługiwanych sieci VLAN : 64 |
| Liczba portów PoE+ | 4 |
| Pobór mocy | 270 |
| Wymiary | 210 x 140 x 40 mm |
| Waga | 900 |
| Pozostałe parametry | Obsługa ramek Jumbo: 12 000 bajtów |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 16000 |
| Przepustowość | 40 |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 373.6437 |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 4 |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |