przełączniki niezarządzalne
Przełącznik Mercusys MS108G switch 8xGE
- Tryb przekazywania: Store-and-forward
- Bufor pakietów: 64
- Liczba portów PoE+: Brak
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
41.46 zł / szt
51.00 zł gross
- 8 portów RJ45 10/100/1000Mb/s (automatyczna negocjacja szybkości połączeń, automatyczne krosowanie Auto MDI/MDIX)
- Łatwa rozbudowa sieci przewodowej
- Kompaktowe rozmiary ułatwiają znalezienie dogodnej lokalizacji dla produktu
- Instalacja plug and play - brak konieczności konfigurowania urządzenia
- Technologia Green Ethernet umożliwia zmniejszenie zużycia energii nawet o 82%
Technical Specifications
| Brand | TP-LINK |
|---|---|
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Bufor pakietów | 64 |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9 |
| Wymiary | 127 x 60.3 x 22 mm |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 8 |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia |
| Weight | 242 kg |
|---|---|
| Dimensions | 66 x 100 x 156 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |