przełączniki zarządzalne
Przełącznik GS308EP 8xGE PoE+
- Tryb przekazywania: Store-and-forward
- Bufor pakietów: 192
- Rozmiar ramki Jumbo: 9
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 4 in stock
339.85 zł / szt
418.02 zł gross
Przełączniki NETGEAR Plus z PoE zaspokajają rosnące potrzeby sieci biznesowych, zapewniając podstawowe funkcje sieciowe, takie jak uproszczone sieci VLAN,
Konfiguracja QoS i IGMP Snooping, które pomogą zoptymalizować wydajność sieci biznesowych. Przełączniki Plus to idealne ulepszenie niezarządzanego przełącznika plug-and-play, zapewniające podstawowe funkcje sieciowe w bardzo przystępnej cenie.
Technical Specifications
| Brand | Netgear |
|---|---|
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Bufor pakietów | 192 |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9 |
| Pobór mocy | 62 |
| Wymiary | 158 x 101 x 27 mm |
| Waga | 0.49 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 4000 |
| Przepustowość | 16 |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 859.126 |
| Liczba grup VLAN | 64 |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 8 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 8 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Oznaczenia |
| Weight | 1205 kg |
|---|---|
| Dimensions | 95 x 265 x 165 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |