przełączniki niezarządzalne
Przełącznik GS305EP 5x1GE (4xPoE+)
- Tryb przekazywania: Store-and-forward
- Bufor pakietów: 192
- Rozmiar ramki Jumbo: 9
- Full specification
Status: Out of stock
271.90 zł / szt
334.44 zł gross
| Weight | 1101 kg |
|---|---|
| Dimensions | 85 x 260 x 165 cm |
Technical Specifications
| Brand | Netgear |
|---|---|
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Bufor pakietów | 192 |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9 |
| Liczba portów PoE+ | 4 |
| Wymiary | 158 x 101 x 27 mm |
| Waga | 0.39 |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 4000 |
| Przepustowość | 10 |
| Typ obudowy | Desktop |
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 5 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |