przełączniki zarządzalne
Przełącznik DGS-2000-28 Switch 24xGE 4xSFP
- Tryb przekazywania: Store-and-forward
- Bufor pakietów: 4.1
- Bezpieczeństwo:
- Access Control Lists (ACLs)
- Smart IP-MAC-Port Binding (Smart IMPB)
- D-Link Safeguard Engine helps the CPU resist
- broadcast/multicast/unicast flooding
- Port Security
- Full specification
Status: Out of stock
791.68 zł / szt
973.77 zł gross
Zarządzane gigabitowe przełączniki dostępowe
Seria DGS-2000 zapewnia zróżnicowany zakres gęstości portów Gigabit, aby zaspokoić różne potrzeby w zakresie łączności w warstwie dostępu korporacyjnego. Dzięki takim opcjom, jak PoE dla wygodnych urządzeń Power Edge, porty SFP rozszerzające łączność sieciową, zaawansowane funkcje warstwy 2 i możliwości zarządzania w warstwie 3 Lite, seria DGS-2000 jest idealnym wyborem dla każdego wdrożenia warstwy dostępu w przedsiębiorstwie.
| Weight | 3080 kg |
|---|---|
| Dimensions | 246 x 490 x 70 cm |
Technical Specifications
| Brand | D-Link |
|---|---|
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Bufor pakietów | 4.1 |
| Bezpieczeństwo |
|
| Prędkość przekazywania | 41.7 |
| Funkcje L2 |
|
| Pobór mocy | 17.32 |
| Wymiary | 440 x 140 x 44 mm |
| Waga | 2.15 |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8000 |
| Przepustowość | 56 |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 992.594 |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Tak |
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 24 |
| Liczba portów SFP | 4 |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Możliwość łączenia w stos | Tak |
| Port konsoli | Tak |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |