przełączniki
Przełącznik 8-Port USB 3.0 4k HDMI KVM Switch
- Obsługiwane systemy operacyjne: Linux
- Maks. liczba urządzeń: 8
- Porty konsoli: 8x USB Type A Żeński
- Full specification
Status: Out of stock
4 299.74 zł / szt
5 288.68 zł gross
Przełącznik 8-Port USB 3.0 4k HDMI KVM
- 8-portowy przełącznik KVM ATEN CS18208 USB 3.0 4K HDMI może skutecznie uzyskiwać dostęp i kontrolować do 8 komputerów HDMI z jednej klawiatury USB, myszy USB i konsoli monitora HDMI. CS18208 obsługuje wysoką jakość wideo do 4K DCI (4096 x 2160 @ 60Hz), prezentując krystalicznie czysty obraz.
- Aby sprostać potrzebom łatwej rozbudowy i elastyczności, CS18208 może kontrolować do 512 komputerów, łącząc kaskadowo na trzech poziomach dla jednej konsoli. Co więcej, CS18208 obsługuje funkcję wielu wyświetlaczy, łącząc do ośmiu jednostek CS18208 w celu porównywania i analizowania informacji na maksymalnie 8 monitorach, co znacznie usprawnia środowisko pracy.
- Dzięki dwóm opatentowanym technologiom ATEN Video DynaSync i EDID Expert, CS18208 może zoptymalizować rozdzielczość wyświetlania, przyspieszyć przełączanie między portami i płynnie uruchamiać, jednocześnie eliminując problemy z wyświetlaniem podczas uruchamiania.
- Poza tym CS18208 jest wyposażony we wbudowany koncentrator USB 3.1 Gen 1, który zapewnia transfer danych z szybkością do 5 Gb/s, umożliwiając użytkownikom przyspieszenie operacji i natychmiastowe udostępnianie urządzeń peryferyjnych USB. Aby zapewnić przyjazne dla użytkownika metody wyboru portów, CS18208 oferuje przyciski, klawisze skrótów, polecenia RS-232 i OSD z nowo zaprojektowanym interfejsem użytkownika, zapewniając łatwe i intuicyjne operacje.
- Aby wyeliminować obawy związane z bezpieczeństwem, dostępna jest dwupoziomowa autoryzacja hasłem w celu zwiększenia ochrony dostępu do komputerów i kontrolowania ich. Konsolidując te korzystne funkcje, CS18208 jest idealny do zarządzania serwerownią lub serwerownią w branżach wymagających wysokiej jakości obrazów i wielozadaniowości, takich jak przedsiębiorstwa, instytucje rządowe, produkcja, telekomunikacja, finanse, media, dostawcy treści, nadzór wideo itp. .
Technical Specifications
| Brand | ATEN |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Maks. liczba urządzeń | 8 |
| Porty konsoli | 8x USB Type A Żeński |
| Złącza PC | 4 x HDMI Zeńskie |
| Wymiary | 43.24 x 21.43 x 4.40 cm |
| Waga | 3.11 |
| Pozostałe parametry | Video
Środowiskowy
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 4096 x 2160 |
| Weight | 4842 kg |
|---|---|
| Dimensions | 135 x 505 x 330 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |