Prostownica do włosów Pro Ion S7710
- Powłoka: Ceramiczna
- Regulacja temperatury: Tak
- Obrotowy przewód: Tak
- Full specification
S7710
Prostownica PRO-Ion
Prostownica Remington PRO-Ion zapewnia efekt pięknych, eleganckich włosów, bez niesfornych kosmyków dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii Triple Ionic, uzbrajającej Twoje włosy w jony ujemne od nasady aż po końce.
9 ustawień temperatury (maks. 230°C) zapewnia możliwość elastycznego dostosowania do typu włosów. Ekran cyfrowy wskazuje wybraną wartość, oferując pełną kontrolę nad temperaturą, która zostaje zapisana dzięki funkcji pamięci i pozostaje niezmieniona przy kolejnym włączeniu urządzenia.
Ta prostownica nowej generacji stanowi część serii Remington Pro - rewolucyjnej kolekcji narzędzi do stylizacji włosów, zapewniającej gładkość, połysk i moc.
*porównanie z powłoką Remington Advanced Ceramic
| Weight | 620 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 x 155 x 340 cm |
Technical Specifications
| Brand | Remington |
|---|---|
| Powłoka | Ceramiczna |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Obrotowy przewód | Tak |
| Czas nagrzania | 15 |
| Temperatura (min.) | 150 |
| Temperatura (maks.) | 230 |
| Nasadki | Dłuższe i wąskie płytki 110 mm |
| Pozostałe parametry | - Technologia Triple Ion zwalcza puszyste i elektryzujące się włosy tworząc efekt gładkich i lśniących stylizacji |
| Akcesoria w zestawie | Etui odporne na wysokie temperatury |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |