konstrukcyjne
Prostokąty 12 elementów
- Liczba elementów: 12
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
005-53218
- Full specification
Status: Out of stock
113.00 zł / szt
138.99 zł gross
MAGFORMERS SINGLE SET PROSTOKĄTY 12 to klocki z wbudowanymi silnymi magnesami neodymowymi, które zawsze się przyciągają. Wystarczy zbliżyć do siebie ściankami dwa klocki, a one natychmiast ze sobą się połączą.
Produkt zawiera 12 kolorowych, magnetycznych klocków w kształcie prostokątów. Elementy są kompatybilne z wszystkimi zestawami Magformers. Za pomocą figur geometrycznych można zbudować wspaniałe trójwymiarowe budowle, począwszy od prostych figur, skończywszy na pomysłowych budowlach. Magnetyczne klocki mogą być układane na płasko lub w przestrzeni.
| Weight | 330 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 135 x 80 cm |
Technical Specifications
| Brand | Magformers |
|---|---|
| Liczba elementów | 12 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 005-53218 |
| Rodzaj | Magnetyczne |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 6.8 x 8.3 x 13.6 cm |
| Akcesoria w zestawie | 12 prostokątów |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Seria | inne |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |