Projektor PS502W WXGA DLP
- Projekcja: Krótkoogniskowa
- Technologia wyświetlania: DLP
- Źródło światła: Standard
- Full specification
PS502W to biznesowy/edukacyjny projektor WXGA krótkiego rzutu od firmy ViewSonic, cechujący się wysoką jasnością 4000 ANSI Lumenów. Dzięki wysokiej jasności 4000 ANSI Lumenów, projektor zapewnia wyraźny i żywy obraz na dużym ekranie, nawet w jasnych pomieszczeniach, takich jak sale konferencyjne i klasy.
Projektor PS502W o krótkim rzucie 0,52 może wyświetlać duży ekran o przekątnej 100" z odległości zaledwie 1,3 m, co oznacza wyświetlanie dużego obrazu nawet w małych pomieszczeniach. Dodatkową zaletą projektorów o krótkim rzucie jest fakt, że prezenterzy pozostają z dala od wiązki projektora, co eliminuje odblaski i cienie na ekranie projekcyjnym.
Projektor oferuje elastyczne podłączenie dodatkowych urządzeń za pomocą dwóch portów HDMI, co eliminuje konieczność odłączania istniejących urządzeń podczas przełączania się między nimi. Wystarczy użyć wyświetlacza ekranowego, aby wybrać i zmienić źródło sygnału wejściowego.
Zastosowanie wyjątkowej technologii kolorów ViewSonic poprawia jakość prezentacji poprzez realistyczne odwzorowanie kolorów.
Projektor umożliwia również aktualizację oprogramowania za pomocą kabla USB podłączonego do laptopa, dzięki czemu można to zrobić samodzielnie w domu.
Wbudowane wyjście zasilania USB 5 V / 1,5 A może być używane do zasilania bezprzewodowych urządzeń podłączanych do projektora, eliminując potrzebę stosowania oddzielnych zasilaczy podczas przesyłania treści multimedialnych.
Projektor jest wyposażony w głośnik o mocy 16 W, który umożliwia odtwarzanie dźwięku podczas prezentacji bez konieczności stosowania zewnętrznych głośników.
Technical Specifications
| Brand | ViewSonic |
|---|---|
| Projekcja | Krótkoogniskowa |
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Źródło światła | Standard |
| Model | Viewsonic PS502W |
| Poziom hałasu | 34 |
| Współczynnik projekcji (min) | 0,521:1 |
| Kontrast statyczny | 15 000:1 |
| Jasność | 4000 |
| Pobór mocy | 295 |
| Wymiary | 115 x 309 x 234 mm |
| Waga | 2.87 |
| Pozostałe parametry | Keystone pionowy (+/-) - 19st |
| Informacje o gwarancji | Gwarancja - 3 lata - odbiór, naprawa, zwrot [gwarancja na lampę 1 rok, lub 1000 godzin] |
| Obiektyw | F=2.8, f=7.51mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Minimalna przekątna obrazu | 30 |
| Maksymalna przekątna obrazu | 300 |
| Trwałość źródła światła | 4000 |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 12000 |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Zoom | Brak |
| Audio | Tak |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 1280 x 800 (WXGA) |
| Kolor | Biały |
| Weight | 4290 kg |
|---|---|
| Dimensions | 168 x 395 x 335 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |