projektory
Projektor O2 Ultra 3Laser 4K JA1/8T2
- Technologia wyświetlania: DLP
- Model:
O2S Ultra 4K JA1/8T2
- Poziom hałasu: 26
- Full specification
Status: Out of stock
7 244.40 zł / szt
8 910.61 zł gross
JMGO O2S Ultra
- MALC RGB Pure Triple Laser 3.0 o rozdzielczości 4K: zapewnia ultraostry obraz 4K wyraźny nawet w świetle dziennym z realistycznymi kolorami i delikatnymi szczegółami, zapewniając żywe, wciągające wrażenia wizualne.
- Jasny w każdym świetle: dzięki kinowej jasności 3600 lumenów ISO zapewnia żywe, realistyczne obrazy, które pozostają niezwykle wyraźne i żywe w każdych warunkach oświetleniowych.
- 0,16:1 Ultra Short Throw: Ciesz się ogromnym 100-calowym ekranem z odległości zaledwie 6,6 cala od ściany przełomowa konstrukcja, która jest jeszcze krótsza niż 0,25:1, zapewniająca większą elastyczność w każdej przestrzeni.
- Ciesz się najnowszym Google TV: Natychmiastowy dostęp do wszystkich platform streamingowych: Netflix, Disney+, Youtube 4K, Hulu, Prime Video bez dodatkowych urządzeń lub kluczy sprzętowych.
Technical Specifications
| Brand | JMGO |
|---|---|
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Model | O2S Ultra 4K JA1/8T2 |
| Poziom hałasu | 26 |
| Źródło światła | Laser |
| Projekcja | Długoogniskowa |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Współczynnik projekcji (min) | 0,16:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 0,23:1 |
| Kontrast dynamiczny | 3 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Jasność | 3600 |
| Pobór mocy | 240 |
| Wymiary | 31.2 x 29 x 14 cm |
| Waga | 4.5 |
| Pozostałe parametry |
|
| Informacje o gwarancji | 24 miesiące |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Minimalna przekątna obrazu | 80 |
| Maksymalna przekątna obrazu | 150 |
| Minimalna odległość ekranu | 8.9 |
| Maksymalna odległość ekranu | 36.8 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Zoom | Automatyczny (cyfrowy) |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Tak |
| Audio | Tak |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | Antracyt |
| Weight | 6800 kg |
|---|---|
| Dimensions | 400 x 410 x 250 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |