projektory
Projektor EB-E24 3LCD/XGA/3600L/15k:1/4:3/HDMI
- Źródło światła: Standard
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Model:
EB-E24
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 22 in stock
1 792.18 zł / szt
2 204.38 zł gross
Jasne rozwiązanie do wyświetlania obrazu XGA
- Wysoka jakość, jasny obraz Jasne, wyraźne obrazy na ekranie o skalowalnym rozmiarze do przekątnej 350˝ i jasności 3 600 lumenów, z technologią 3LCD.
- Proste podłączanie Łatwe podłączanie za pośrednictwem wejść HDMI, VGA, audio i nie tylko. Nie trzeba bezpośrednio wyłączać zasilania, a wbudowana przesłona obiektywu umożliwia szybkie pakowanie i przenoszenie.
- Szybka regulacja wyświetlacza dzięki technologii korekcji geometrii Slide Keystone firmy Epson Szybka regulacja rozmiaru wyświetlacza dzięki wyjątkowej technologii Slide Keystone firmy Epson. Korekcja geometrii 30° w poziomie ułatwia i przyspiesza konfigurację.
- Przenośna i wszechstronna konstrukcja Ten lekki i kompaktowy wyświetlacz jest idealny do różnych przestrzeni i ma wbudowany głośnik ułatwiający konfigurację.
- Niezawodność i trwałość Charakteryzujący się wysoką niezawodnością i czasem eksploatacji lampy sięgającym 12 000 godzin w trybie ekonomicznym model EB-E24 jest objęty 3-letnią gwarancją.
Technical Specifications
| Brand | Epson |
|---|---|
| Źródło światła | Standard |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Model | EB-E24 |
| Poziom hałasu | 37 |
| Projekcja | Długoogniskowa |
| Technologia wyświetlania | 3LCD |
| Kontrast statyczny | 15 000:1 |
| Współczynnik projekcji (min) | 1,44:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 2,88:1 |
| Jasność | 3600 |
| Pobór mocy | 284 |
| Wymiary | 302 x 249 x 92 mm |
| Waga | 2.7 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Minimalna przekątna obrazu | 30 |
| Maksymalna przekątna obrazu | 350 |
| Minimalna odległość ekranu | 0.9 |
| Maksymalna odległość ekranu | 10.3 |
| Trwałość źródła światła | 6000 |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 12000 |
| Proporcje obrazu | 4:3 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x Composite, 1 x RS-232 (COM) |
| Zoom | Automatyczny (cyfrowy) |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Audio | Tak |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 1024 x 768 (XGA) |
| Kolor | Biały |
| Weight | 3800 kg |
|---|---|
| Dimensions | 385 x 30 x 165 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |