szczoteczki elektryczne
Profesjonalny irygator Oro-Dent PRO
- Czujnik nacisku: Nie
- Ruchy pulsacyjne: 1400
- System: Rotacyjny
- Full specification
Status: Out of stock
130.21 zł / szt
160.16 zł gross
Profesjonalny przenośny irygator OROMED gwarantuje pełną skuteczność podczas codziennej higieny jamy ustnej. Dzięki wysokiemu ciśnieniu oraz skupieniu wody, możemy dotrzeć do najtrudniej dostępnych miejsc między zębami i dziąsłami. Pozwala to na wypłukanie resztek pokarmowych i usuwanie zabrudzeń z linii dziąseł, przestrzeni między zębowych, a także kieszonek dziąsłowych.
Irygator OROMED to przenośne urządzenie, które charakteryzuje się mocą typową dla sprzętów stacjonarnych. Obsługuje szeroki zakres ciśnienia wody od 2,7 do 6,2 barów, dzięki czemu jego wykorzystanie zapewnia same korzyści:
- Czyszczenie zębów w miejscach niedostępnych dla szczoteczki,
- Eliminowanie przykrego zapachu,
- Poprawa ukrwienia dziąseł,
- Pielęgnacja aparatów nazębny, mostów i koron.
Technical Specifications
| Brand | ORO-MED |
|---|---|
| Czujnik nacisku | Nie |
| Ruchy pulsacyjne | 1400 |
| System | Rotacyjny |
| Wymiary | 75 x 110 x 301 mm |
| Waga | 300 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Timer | Nie |
| Zasilanie | Akumulator |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Błękitny |
| Weight | 665 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 200 x 235 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |