Pralko-suszarka FFWDD1076258SVEE
- Poziom hałasu: 80
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Klasa głośności: C
- Full specification
Pralko-suszarka FFWDD1076258SVEE
Technologia 6-ty Zmysł
Idealna ochrona tkanin. Unikalna technologia suszenia 6-ty Zmysł firmy Whirlpool sprawia, że pranie jest delikatnie suszone łagodnym strumieniem powietrza, co zapewnia odzieży idealną ochronę.
FreshCare+
Naturalna moc pary wodnej i delikatne obroty bębna zapewniają Twoim ubraniom wyjątkową ochronę wewnątrz pralkosuszarki. Funkcja FreshCare+ hamuje powstawanie głównych źródeł nieprzyjemnych zapachów wewnątrz bębna do 6 godzin od zakończenia prania. Dodatkowo, dzięki specjalnym obrotom bębna, pozwala uniknąć powstawania zagnieceń na tkaninach do 6 godzin od zakończeniu cyklu suszenia.
Wash&Dry
Dzięki funkcji Wash&Dry możesz cieszyć się czystymi, suchymi rzeczami, korzystając z jednego urządzenia.
Silnik inwerterowy
Innowacyjny silnik Inverterowy jest bardzo cichy i zapewnia wyjątkową efektywność energetyczną.
1600 rpm
Wyjątkowa prędkość. Bęben pralkosuszarki Whirlpool obraca się z prędkością 1600 obrotów na minutę.
Klasa efektywności energetycznej E
Dzięki urządzeniom Whirlpool w klasie efektywności energetycznej E zawsze gwarantowana jest doskonała wydajność i oszczędność energii.
Odświeżanie parą
Ten program skutecznie usuwa nieprzyjemne zapachy i redukuje zagniecenia.
Program 45 minut
Ciesz się lepszymi rezultatami, jeszcze szybciej. Program 45 minut pierze i suszy 1 kg prania w zaledwie 45 minut, zapewniając doskonałe rezultaty, na jakie zasługujesz, w krótszym czasie.
Programy suszenia
Wszechstronne opcje suszenia. Personalizuj cykle suszenia Twojej pralkosuszarki dzięki wszechstronnym opcjom suszenia.
| Weight | 75000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 645 x 670 x 890 cm |
Technical Specifications
| Brand | Whirlpool |
|---|---|
| Poziom hałasu | 80 |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Klasa głośności | C |
| WiFi | Nie |
| Zabezpieczenia | Blokada panelu sterowania |
| Programy i opcje prania | Bawełna/EcoBawełna, Chrono |
| Programy i opcje suszenia | Pranie i suszenie |
| Klasa energetyczna suszenia | E |
| Klasa energetyczna z suszeniem | E |
| Waga | 73.4 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Funkcje |
|
| Wysokość | 85 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 59.5 |
| Głębokość | 60.5 |
| Klasa energetyczna | B |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 10 kg |
| Prędkość wirówki | 1600 obr/min |
| Załadunek suszarki | 7 kg |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |