Pralko-suszarka CSWS 4962DWE/1-S
- Poziom hałasu: 81
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Programy i opcje prania: Wełna, Idealna bawełna 59'
- Full specification
SMART
Candy wierzy, że warto cieszyć się życiem, dlatego zaprojektowała nową linię pralko-suszarek, aby łatwo i mądrze prać i suszyć ubrania, ułatwiając Ci dzień. W ten sposób możesz mieć więcej czasu dla siebie i na to, co kochasz najbardziej. Pozwól, aby Candy pomagała Ci na co dzień, a rezultaty będą fantastyczne. Komfort i łatwość obsługi: koniec z nadmiernym wysiłkiem fizycznym i stratą czasu, energii i pieniędzy.
PROGRAMY SZYBKIE 14, 30, 44 I 59 MINUT
Idealne połączenie czasu i wydajności. Pralki Candy pozwalają na wybór jednego z czterech cykli trwających mniej niż godzinę, a wydajność jest gwarantowana.
SMART CHECK-UP
CZY CHCESZ PRZEDŁUŻYĆ ŻYWOTNOŚĆ SWOJEJ PRALKI? Dzięki tej funkcji możesz przez cały czas kontrolować stan urządzenia i otrzymywać praktyczne porady, jak samodzielnie rozwiązywać ewentualne problemy.
| Weight | 67000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 590 x 650 x 900 cm |
Technical Specifications
| Brand | Candy |
|---|---|
| Poziom hałasu | 81 |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Programy i opcje prania | Wełna, Idealna bawełna 59' |
| Klasa głośności | D |
| Klasa energetyczna suszenia | E |
| Klasa energetyczna z suszeniem | E |
| Waga | 65 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Wysokość | 85 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 60 |
| Głębokość | 58 |
| Klasa energetyczna | E, C |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 9 kg |
| Prędkość wirówki | 1400 obr/min |
| Załadunek suszarki | 6 kg |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |