Pralko-suszarka COW 4644TWM6/1-S
- Poziom hałasu: 74
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Poziom hałasu wirowania: 71 - 75 dB
- Full specification
Pralko-suszarka COW 4644TWM6/1-S
Smart Pro Inverter
Dzięki zastosowaniu innowacyjnego silnika Speed-Drive oraz systemu Quick&Clean, Smart Pro Inwerter pozwala wyprać pełny ładunek w rekordowym czasie 39 minut. To najwygodniejsze i najszybsze rozwiązanie na rynku.
Candy Smart Pro Inverter A-20%
Rewolucja w dziedzinie energooszczędności. Pralko suszarka Candy osiąga klasę energetyczną A-20%, co oznacza aż o 60% mniejsze zużycie energii w porównaniu do urządzeń klasy G. To kolejny krok Candy w stronę bardziej zrównoważonego świata.
Znajdź idealny cykl z funkcją Snap&Wash
Ze Snap&Wash pożegnaj się z trudnym wyborem programu prania. Wystarczy zrobić zdjęcie swoich ubrań, a urządzenie automatycznie dobierze optymalny cykl prania, zapewniając idealną pielęgnację tkanin.
Szybkie pranie, więcej czasu dla siebie
Dzięki silnikowi inwerterowemu Speed-Drive, Candy Smart Pro Inverter skraca czas prania o połowę bez uszczerbku dla jakości. Wybierz jeden z wielu programów szybkiego prania i ciesz się czystymi ubraniami w mniej niż godzinę.
Skorzystaj z mocy silnika inwerterowego Speed Drive
Silnik inwerterowy Speed Drive zwiększa wydajność prania o 50%* zapewniając doskonałe rezultaty nawet w krótkim czasie. Jednocześnie zmniejsza zużycie energii i hałas. *W porównaniu do standardowego silnika uniwersalnego.
Ciesz się efektywnym praniem z technologią Quick&Clean
Technologia Quick&Clean to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala usunąć nawet najbardziej uporczywe plamy bez konieczności przedwstępnego prania. Skoncentrowana mieszanka detergentu i wody jest spryskiwana bezpośrednio na ubrania, zapewniając doskonałe rezultaty.
Technical Specifications
| Brand | Candy |
|---|---|
| Poziom hałasu | 74 |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Poziom hałasu wirowania | 71 - 75 dB |
| Klasa głośności | B |
| WiFi | Tak |
| Ilość programów prania | 16 |
| Programy i opcje prania | Mix, Odświeżanie |
| Klasa energetyczna suszenia | E |
| Klasa energetyczna z suszeniem | E |
| Waga | 59 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Wysokość | 85 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 60 |
| Głębokość | 45 |
| Klasa energetyczna | A |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 6 kg |
| Prędkość wirówki | 1400 obr/min |
| Załadunek suszarki | 4 kg |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 61000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 475 x 640 x 870 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier | 5.00 zł | 10.00 zł |
| Paczkomat InPost | Free | Free |
| DPD Pickup | Free | Free |